• Slider Image

KLIENDID

Coaching'ut on raske sõnadesse panna. Seda tuleb ise kogeda. Insenerid, arstid, kunstnikud, õpetajad, veebidisainerid, müügijuhid, lauljad, väikeettevõtte juhid, IT valdkonna inimesed ja paljud teised on meie teenust kasutanud ja sellest kasu saanud. Nende mõtted coaching'ust olengi teile lugemiseks kokku pannud.

ANNIKA SALAK - Leansite OÜ Tegevjuht

Coachiv juhtimisstiil on õpetanud mulle kuulamist ja läbi küsimuste inimeste suunamist, et nad jõuaksid ise lahendusteni. Eelkõige kasutan coachivat stiili meeskonna suunamiseks eesmärkide sõnastamisel ning see toimib palju paremini kui käskude jagamine – inimesed suhestuvad eesmärkidega, mis nad ise on välja öelnud ja töötavad motiveeritumalt.

 
 

TRIIN PETERSON, DiskoAD OÜ Direktor- Disainer

Iga teekond algab esimesest sammust ja põnevaim on just siis, kui teekond ise on väljakutse omaette ning sihtkohta jõudmine nagu auhind. Coaching minu jaoks just selline põneva uue tee leidmine oligi, mis käskis mugavustsoonist välja tulla ning ahvatles eesmärgini jõudmisega, kuid uus rada osutus omaette seikluseks. Seatud eesmärgid said täidetud tänu struktuurile ja kindlatele käitumisjuhistele. Aga selle kõrvalt avastasin veel nii palju põnevat pisidetailidest-suurte plaanideni, mida edaspidises töös kindlasti katsetada ja kasutusele võtta
Aitähh selle kõige eest!

 
 

GUSTAV KOTKAS - LeapIN Turundusjuht

Mulle on alati meeldinud unistada ja eesmärke seada, kuid tihtipeale on unistused jäänud ainult unistuseks. Reijo abiga koostasime eesmärkide saavutamiseks plaani ning süsteemi, mis aitab mul oma tegevustega järjel püsida, sest ükskõik kui motiveeritud Sa ka ei oleks, siis on hea kui keegi kontrollib Sinu progressi oma unistuste täitmisel.

 

VELJO KANEMÄGI - Fasteco Tehnikajuht, Stranden Projektijuht

Mõtestan nüüd oma tegevusi palju rohkem ja võtan aega planeerimisele. Muutused. Väga palju asju muutus. Olin viis aastat seadnud uue-aasta-lubadusi, mis pidevalt kordusid aga mingil põhjusel jäid alati täitmata. Tahe kooli minna, foto-portfoolio, palju reisimist, trenn.
Teisel või kolmandal coaching’u kohtumisel otsustasin, et lähen kooli. Kaua ma seda edasi lükkan ja enesele vabandusi leian? Tänaseks on 1,5 aastat koolis käidud ja ees viimane neljandik. Kool võtab minult, sõltuvalt aineprogrammist, septembrist juunini 20-30 tundi efektiivset aega nädalas. Mida ma enne selle ajaga tegin?

VELJO INTERVJUU

 
 

ROBERT VIIRA - Prisma Peremarket AS, IT- juht

Eriti rahul olen ma aja efektiivsema kasutamisega, näiteks vabal ajal ei unusta ma ennast arvuti taha, vaid leian mõtestatuma tegevuse.
Aja mõtestatuim kasutamine: ööpäev – 24 tundi – muutus sisukamaks. Coaching laiendab suurt perspektiivi ja annab ka enesekindlust sellest väljaspool olevate muutuste tegemiseks.
Asju, mida ma oma elus ise ei suutnud muuta – coaching’u käigus sain nendega hakkama! Suudan paremini fookust hoida. Varem keskendusin liigselt suurele pildile ja kulus rohkem aega, et realiseerida oma „töö all“ olevaid erinevaid tegevusi ja mõtteid peas.

ROBERTI INTERVJUU