REIJO VÄLJAK

Olen ettevõtja, coach ja õpetaja. Pühendan hetkel oma aega treeningseminaride korraldamisele, enesejuhtimise kursusele Pelgulinna Gümnaasiumis, Noored Kooli tuutorlusele ja isikubrändi arendamisele. Varasemalt olen lõpetanud Noored Kooli programmi, TTÜ ärikorralduse ning oman üle 15 aastast rahvusvahelist hotellinduse ja teeninduse sektori kogemust nii Inglismaal, Ameerika Ühendriikides kui Eestis. 

Minu kogemus: Xanterra National Parks Grand Canyon, Harrah's & Harveys Lake Tahoe, Castelli Restaurant Ayia Napa, MacDonald Berystede Hotel & Spa Ascot, Millenium Hotel London Knightsbridge, Swissotel Tallinn.

Reijo.Valjak@htcoaching.ee
Telefon: 53659256

 

RISTO SULU

Mu aeg ja panus jagunevad järgnevalt:  Transformatsiooni brändi loomine (coaching, koolitused, konsultatsioon), kaastöö HT Coachingule. Töötasin 11 aastat teeninduse ja hotellinduse valdkonnas, juhtides suurepäraseid meeskondi suurusega 10-30 inimest, algatades muudatusi ning uusi projekte organisatsioonides: Swissotel Tallinn, Neitsitorni muuseumkohvik ja Hotell Euroopa. Lõpetasin MBA programmi Estonian Business Schoolis. Alates 2017 sertifitseeritud Erickson Professional Coach, International Coaching Federation ning ICF Estonia liige.

 Coachingus kehtib üks oluline põhimõte: “Sa ei saa kedagi aidata kaugemale, kus sa ise pole käinud”. Suurem muutus nõuab kõigepealt oma taju muutmist, seejärel mõtlemise ja lõpetuseks alles tegevuse muutmist. Aitan süsteemselt jõuda inspireeritud tegevusteni ja tulemusteni minimaalse alternatiivkuluga.

Risto.Sulu@htcoaching.ee
Telefon: 5252236