REIJO VÄLJAK

Minust
Olen ise-õppinud enesejuhtimise coach. Pühendan hetkel oma aega HT Coachingule, enesejuhtimise kursusele Noarootsi Gümnaasiumis, Alustavat Õpetajat Toetava Kooli algatuse ja Coaching'uklubile. Varasemalt olen lõpetanud Noored Kooli programmi, TTÜ ärikorralduse ning töötanud ligi 10 aastat hotellinduse ja teeninduse valdkonnas nii Inglismaal, Ameerika Ühendriikides kui Eestis. Õnn oli juhtida 3 aastat Swissotel Tallinna vägevat konverentsikorralduse meeskonda. Ja ma kuulan Bruce Springsteeni.

Minu coaching'u valdkonnad:
Viimase 3 aasta jooksul olen aidanud ettevõtlikel inimestel oma harjumusi muuta, loovinimestel töö- ja eraelu raamistikku kohandada  ning väikeettevõtjatel coach'ivat juhtimisstiili rakendada.

Reijo.Valjak@htcoaching.ee
Telefon: 53659256

 

RISTO SULU

Mu aeg ja panus jagunevad järgnevalt:  Transformatsiooni brändi loomine (coaching, koolitused, konsultatsioon), kaastöö HT Coachingule, Sisemina - enesearengu teemalised töötoad. Töötasin 11 aastat teeninduse ja hotellinduse valdkonnas, juhtides suurepäraseid meeskondi suurusega 10-30 inimest, algatades muudatusi ning uusi projekte organisatsioonides: Swissotel Tallinn, Neitsitorni muuseumkohvik ja Hotell Euroopa. Lõpetasin MBA programmi Estonian Business Schoolis. Alates 2017 sertifitseeritud Erickson Professional Coach, International Coaching Federation ning ICF Estonia liige.

Olen elus teinud läbi täieliku metamorfoosi, muutudes tõugust liblikaks. Olles koolis noormees, kes ei julgenud inimestele silma vaadata ja häbenes iseennast, sõdides elu raskustega (mis olid tegelikult enda sisemaailma peegeldus), jõudes hetkedeni, kus avastasin endas peituva tõelise jõu. Läbi on tehtud tõeline isiklik kangelase teekond ja nüüd on käes aeg “tagasi anda”. Coachingus kehtib üks oluline põhimõte: “Sa ei saa kedagi aidata kaugemale, kus sa ise pole käinud”. Kuna olen ise mitu korda isiklikku põhja uurinud ja sealt suure muutusega välja tulnud, siis olen kindel, et saan aidata nii inimestel kui organisatsioonidel teha läbi täieliku transformatsiooni-uuestisünni!

Risto.Sulu@htcoaching.ee
Telefon: 5252236

 

TIINA PAU

Minust
Olen programmi Noored Kooli vilistlane ja täna töötan osalejate tuutorina. Olen töötanud müügiesindajana ja õpetajana ning osalenud vabatahtlikuna mitmete ürituste korraldamises. Leidsin enda jaoks coachimise õpetamise ajal. Coachimine aitas mul olla oma töös produktiivsem ja aega paremini planeerida. Usun, et coachimine aitab sõltumata ametist ja eesmärkidest olla tulemuslikum ja astuda samm oma eesmärkidele lähemale. Pean oluliseks sisemist rahulolu ja liikumist selle suunas.

Minu klient
On inimene, kes tunneb, et ta on rohkemaks suuteline, aga miski hoiab teda tagasi. Koostöös otsime üles suured eesmärgid ja neist tulenevad väiksed eesmärgid ning liigume samm sammult neile lähemale. Minu klient peab oluliseks sisemist rahulolu ja on valmis selle nimel pingutama.

Tiina.Pau@htcoaching.ee
Telefon:53916423